Блог адресований всім тим, хто цікавиться розвитком регіональної історії. У ньому висвітлюються матеріали районних історико - краєзнавчих конференцій та фрагменти кращих учнівських досліджень.
УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Отримати посилання
Facebook
X
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
-
Шановні колеги! Повідомляємо, шо з 29 січня 2019 року розпочала свою роботу районна історико-краєзнавча учнівська конференція "Історія краю очима юних", яка триватиме до 29 березня 2019 року.
У 2014 році Україна розпочала нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Новий зміст Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом полягає у: переосмисленні подій ІІ світової війни, руйнуванні радянських історичних міфів, чесному діалозі щодо складних сторінок минулого; рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх Об’єднаних Націй – як держав, так і бездержавних тоді народів (євреїв, українців та інших); перенесенні акценту з історії військових дій на історії конкретних людей, а відтак відмові від святкування на користь вшанування. Символ відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги – червоний мак . Гасло – «Українці в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора».
Кажуть, якщо людина не навчилась любити своєї рідної матері, то вона навряд чи зможе когось полюбити. Якщо ти не приріс серцем до своїх рідних місць, залишишся на весь вік байдужим до всього на світі... І.Черкашенко Метою проведення районної учнівської конференції є привернення уваги педагогів, учнівської молоді, широких кіл громадськості краю до осмислення та усвідомлення важливості реалізації заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання; популяризація історії рідного краю як невід'ємної частини процесу історичного розвитку Кіровоградщини та України в цілому; виховання у школярів любові до рідного краю, рідної землі, свого дому і роду, поваги до історичного минулого краю, його видатних постатей та подій, духовної спадщини, історико-культурних надбань; формування відчуття української ідентичності.
Робота Кравець Вікторії учениці 8 класу Копенкуватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Підвисоцького НВО, вчитель історії Копенкуватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ільченко Л.П. НАТИСНИ ТУТ Робота Шинкарук Наталі учениці 11 класу Підвисоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Підвисоцького НВО, вчитель історії Підвисоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Підвисоцького НВО, Кульчицька Н.М. НАТИСНИ ТУТ Робота Скалівської Тетяни учениці 8 класу Кальниболотської загальноосвітної школи І ІІІ ст. Надлацького НВО. Пелагогічний керівник: Чуприна Н.С. вчитель історії Кальниболотської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Надлацького НВО НАТИСНИ ТУТ Робота : Гнатюк Анни учениці 8 класу Кам’янецької загальноосвітної школи І-ІІІ ст. Торговицького НВО. Пелагогічний керівник: Піддубна Л.Ю. вчитель історії Кам’янец...
Коментарі
Дописати коментар